Kiddo

Bu kadar bekletmeden sonra kiddo kimdir ve neden kiddo’dur söylemek lazım sanırım. Bu  Kiddo isminin tek sorumlusu OY’dir. Neymiş, çocukmuşum. Tamam ara sıra herkes çocuk olur ama yaa… Neyse sonunda sen Kiddosun dedi ben de öyle kaldım.

Başta sevmesemde ismimi Webveze kurulurken ilk aklıma gelen isim bu oldu:)  Zaten webveze’de OY’nin bir gün bana ‘bir blog sitesi kuruyoruz yazar olurmusun?’ teklifiyle hayatıma girdi. En başta “bilmem becerebilirmiyim, ne üzerine olcak, ne yazcam, beceremem.” desemde, sonunda bende ikna oldum ki zaten az yazmamdan belli zorlandığım. Ama elbet açılcam, eh bi açılsam zaten istesenizde susmam.

Evet gevezenin biriyim, sadece yazıya dökerken zorlanıyorum. Ama gevezeliğim de sanırım bol bol boş konuşmaktan geçiyor.

Bunun dışında kitap okumayı çok severim, zor bir kitap için gaza getirdiğiniz anda 2 günde biter. Bir de beğendiğim kitapları başkalarına çok güzel diye zorla okuturum, annem de dahil buna. Biraz sadistçe kabul, ama genel olarak öle biriyim zaten.

İnsanlar���� sinir etmeye bayılırım, zaten onlarda beni kızdırmaya bayılırlar. Başka, başka, başka… Yüzmeye bay��lırım, bir de yeni şeyler keşfedip, denemeye bayılırım. Her defasında buraya daha sık gelelim desemde, yeni yerlerden oralara fırsat kalmaz.

Sanırım bu kadar bulamıyorum ba����ka bir şey. Ben yazdıkça siz beni tanımaya devam edersiniz zaten