CA

Evet CA başta sıkılan ve webvezeyi kurmayı düşünen 3 kişiden biridir.

Bu işe nasıl basladıgımızı sizlerle burda paylasmak istiyorum. EG, CA ve OY her zamanki gibi EG nin evinde rutin çay içip napalım diye düşünürken OY yattıgı yerden ben bu blog olayı ile ilgilenmek istiyorum der ve üçü birden boyle bir fikirlerinin daha önceden konuştuklarını, “ama yaaaa yaparız bir ara” dediklerini hatırlarlar. Sonrasında EG bu sefer gercekten bu işi yapalım der ve işe koyulurlar.

Şimdi CA’nın kim olduguna gelirsek kendisi webvezede yazardır ve birkac yazar daha bulan kişidir. Onun dışında pek de görevi yoktur aslında, sağolsun EG sitenin her türlü kahrın�� sıkıntısını çekmektedir.

CA’nın ilgilendi��i şeylere bakıcak olursak kendisi dizi film izlemekten, arabalardan konusmaktan, dersten çıkınca cay bahçesine gidip poğaça çay keyfi yapmaktan hoşlanan biridir. Yemegi seven ama ancak yumurta ile yapılan kolay yemekleri yapabilen ve her türk gibi mangal yapmayı seven biridir. Dış görünümüne gelince bir yandan George Clooney’e bir yandan Jude Law’a benzemektedir. Oburix gibi “ben şişman değil sadece iriyim” diyerek kendini de kandırmaktadır.

Bu satırları okuduğunuzda biraz güldürebildiysem ne mutlu bana ; ama “bu herif ne saçmalıyor?” dersenizde kabulümdür.

Vaktinizi harcadığınız için teşekkürler.