One Tree Hill Veda

Maalesef en cok sevdigim dizi sonunda bitti. Öncesinde de hic yazi okumamistim bitcegine dair bi anda bitince bi bosluk oldu. Dizimag’de bir de final bölüm diye yazmiyor ben yine her zamanki gibi bi bölüm izleyecegimi düsünerek acmistim, seneler gecip bi anda cocuklar büyünce böyle bi veda havasina girince üzüldüm. Artik herhalde cok uzadi yeterli bu kadari diye son bölümü yayinladilar. Güzel bitti ama güzel bi tatli gibi yine de tadi damagimda kaldi :) Daha fazla uzamasi sacmaliklara getirebilirdi gerci diziyi.
2003’te baslayip günümüz 2012’ye kadar devam edebilmesi büyük basari bence. Biz de sanirim 2007-2008 gibi baslamistik bu diziye. Kiddo sayesinde tabii ;) Dizi bu büyük basarisina karsi daha güzel bitebilirdi. Izleyen arkadaslarim neler düsünüyor, bekliyorum yorumlari.

Yazar: Minho

Minho`yu karsima alip kim oldugunu sorarim oda kendini anlatir durur anlatabildigi kadariyla: Her zamanki gibi kendi halindeyken Minho , Oy tarafindan bir teklif alir yazi yazmak ve webveze`de yazar olmak istermisin diye? Yazi yazmayi sevdiginden olsa gerek cok hosuna gider ve hic düsünmeden bu teklifi kabul eder.. Bir seyleri paylasacagini , insanlarin yazdiklarini okuyacagini bilme düsüncesi ve buna katkida bulunabilme sansina eristigi icin kendini mutlu hisseder =)