Kayra’dan Dünya Şarapları ile “Her Kadehle Dünya Mutfağı”

Bugun Midpoint te gordum ve cok hosuma gitti. Kayra donem donem boyle guzel etkinlikler yapiyor. Kadehte normalde bulamicaginiz saraplari tatma sansi veriyor. Bu sefer yabanci saraplari tatma firsati sunuyor. Etkinligin adindan da belli oldugu gibi dunya saraplarini dunya mutfagi ile birlestiriyor. Yabanci saraplarin icinde gercekten degisik ulkelerden saraplar var. Sahsen Kaliforniyali uretici Echo Falls un white Zinfandeli beni cok cekti. Bence mutlaka denenmesi gereken bir sarap. Sahsen Zinfandel cok begendigim bir uzumdur. Bu etkinlik 2-12 subat arasi gecerli.

Sahsen sarap sever biri olarak. Boyle etkinliklerin gittikce arttigini gormek beni cok memnun ediyor. Hangi restaurantlarda ve hangi saraplari bulubiliceginizi Kayra nin sitesinde bulabilirsiniz. Linkini asagida paylasicam. Herkese guzel sarapli gunler.

http://www.kayrasaraplari.com/bbulten027.asp

Katilanlardan yorum bekliyorum.

Yazar: CA

Bu işe nasıl basladıgımızı sizlerle burda paylasmak istiyorum. EG, CA ve OY her zamanki gibi EG nin evinde rutin çay içip napalım diye düşünürken OY yattıgı yerden ben bu blog olayı ile ilgilenmek istiyorum der ve üçü birden boyle bir fikirlerinin daha önceden konuştuklarını, “ama yaaaa yaparız bir ara” dediklerini hatırlarlar. Sonrasında EG bu sefer gercekten bu işi yapalım der ve işe koyulurlar.