Kanyon da Sahne Arkasından Caz Keyfi

Bugun Kanyonda cok guzel bır caz konseri vardı. Biraz dinledim baya guzeldi. Suan çıkan sanatçıyı hatırlamıyorum ama ekip baya saglama benziyordu. Zaten önemli olan keyif almak. Sahsen ben dinledigim birkac dakika zevk aldım. Kanyon un bu tarz aktiviteleri cok guzel oluyor. Kanyonu boyle aktiviteleri destekledigi için kutlarım. Birde Kavaklıdere sponsor olmus galiba. Cunku sahnenin yanında Angora kırmızı ve beyaz sarap servisi vardı. Kavaklıdereyi de ayrıca kutlarım sahsen. Cok guzel destek olmuşlar.

Buraya kadar anlattıgım herşey cok guzel dimi? Şimdi Many people don’t realize just how difficult truck best-driving-school.com is. anlatıcagım kısım işin en can alıcı ve sadece bizim ulkemizde gorulebilicek kısmı. Şimdi sahneyi Kanyonun zemin katında kurmuslar. Ortadaki buyuk bosluga. Sahnenin onunde elinde sarabı ile izleyenler var. Buda cok normal ve guzel. Ama sahnenin arkasında Starbucks ta elinde sarapla oturan kesmi anlamak mumkun degil bence. Ya kardeşim sahneyi goremiyorsun bide Starbucksta niye dagıtılan sarabı içiyorsun:) İnşallah ben yanlış gormusumdur ve o ınsanlar bıraz sonra sahne onune gıtmıslerdır yada en azından Starbuckstan bır urun almıslardır. Ama sahsen konserı arkadan izleme olayı bence bombanın otesinde:)

Herkese iyi gunler ve sahnenin onunde elinizde saraplı gunler.

“Kanyon da Sahne Arkasından Caz Keyfi” için 2 cevap

  1. Evet umarim dedigin gibi sadece sarapla starbucksi isgal etmemislerdir. gerci pek sanmiyorum ama :))

    Nisanda gidilebilcek acaba güzel jazz konserleri var midir. bilgin var mi senin? yada böyle keyifli bar-cafe gibi yerlerde oturup ickini yada kahveni icerken sahnedende jazz söyleyenleri dinlemek gibi.. kalabalik yorucu olmayan keyifli ortamlar mesela.

  2. Bende pek sanmiyorum ama iyi niyetli olmak istiorum.

    Walla bildigim bir yer yok. Ama eger latin muzigi istersen Aysan Sicimoglu nu tavsiye ederim. Bomba bir adam. Sitesinden ne zaman konser verdigine bakabilirsin. Caz icin bir yer ogrenirsem paylasirim.

Yorumlar kapatıldı.