Kanyon da Sahne Arkasından Caz Keyfi

Bugun Kanyonda cok guzel bır caz konseri vardı. Biraz dinledim baya guzeldi. Suan çıkan sanatçıyı hatırlamıyorum ama ekip baya saglama benziyordu. Zaten önemli olan keyif almak. Sahsen ben dinledigim birkac dakika zevk aldım. Kanyon un bu tarz aktiviteleri cok guzel oluyor. Kanyonu boyle aktiviteleri destekledigi için kutlarım. Birde Kavaklıdere sponsor olmus galiba. Cunku sahnenin yanında Angora kırmızı ve beyaz sarap servisi vardı. Kavaklıdereyi de ayrıca kutlarım sahsen. Cok guzel destek olmuşlar.

Buraya kadar anlattıgım herşey cok guzel dimi? Şimdi Many people don’t realize just how difficult truck best-driving-school.com is. anlatıcagım kısım işin en can alıcı ve sadece bizim ulkemizde gorulebilicek kısmı. Şimdi sahneyi Kanyonun zemin katında kurmuslar. Ortadaki buyuk bosluga. Sahnenin onunde elinde sarabı ile izleyenler var. Buda cok normal ve guzel. Ama sahnenin arkasında Starbucks ta elinde sarapla oturan kesmi anlamak mumkun degil bence. Ya kardeşim sahneyi goremiyorsun bide Starbucksta niye dagıtılan sarabı içiyorsun:) İnşallah ben yanlış gormusumdur ve o ınsanlar bıraz sonra sahne onune gıtmıslerdır yada en azından Starbuckstan bır urun almıslardır. Ama sahsen konserı arkadan izleme olayı bence bombanın otesinde:)

Herkese iyi gunler ve sahnenin onunde elinizde saraplı gunler.

Yazar: CA

Bu işe nasıl basladıgımızı sizlerle burda paylasmak istiyorum. EG, CA ve OY her zamanki gibi EG nin evinde rutin çay içip napalım diye düşünürken OY yattıgı yerden ben bu blog olayı ile ilgilenmek istiyorum der ve üçü birden boyle bir fikirlerinin daha önceden konuştuklarını, “ama yaaaa yaparız bir ara” dediklerini hatırlarlar. Sonrasında EG bu sefer gercekten bu işi yapalım der ve işe koyulurlar.