Istanbul a Kar Geliyormus

Gecen haftadan beri inanilmaz bir uyari var. Bu hafta butun Turkiye yogun kar yagisi altinda olucak diye. Turkiye nin dogusu kara alisik ama Istanbul her seferinde felc oluyor. Gecen seferde yagicak dediler. Evet, kar yagdi ama sadece 1 gun. Buraya kadar hersey normal ama goz gore gore onlem alinmadigi icin herkes cile cekiyor.

Kar uyarisinda hep aman sahsi arabalarinizi kullanmayin ve toplu tasimaya yonelin derler. Insanlar gecen sefer toplu tasimaya yoneldi ve oyle boyle rezil olmadi. Cunku gunumuzun son teknolojisi olan metrobusumuz yolda kaldi. Inanmasi zor ama metrobusumuz rampalari cikamadi. Insallar saatlerce duraklarda bekledi ve artik dayanamayip metrobus yolunda yurumeye basladi. Yani bangir bangir uyari var ama onlem yok. Insallah bu sefer bu kadar uyariya onlemde alinir.

Bakalim suan icin bir kar yagisi yok ama beklemekteyiz.

Yazar: CA

Bu işe nasıl basladıgımızı sizlerle burda paylasmak istiyorum. EG, CA ve OY her zamanki gibi EG nin evinde rutin çay içip napalım diye düşünürken OY yattıgı yerden ben bu blog olayı ile ilgilenmek istiyorum der ve üçü birden boyle bir fikirlerinin daha önceden konuştuklarını, “ama yaaaa yaparız bir ara” dediklerini hatırlarlar. Sonrasında EG bu sefer gercekten bu işi yapalım der ve işe koyulurlar.