Yeni Survivor

Acun program yapmaya doyamiyor. Bir programi bitiyor digeri basliyor. Dans yarismasi bitmeden, o sirada yetenek sizsiniz basladi. Yetenek sizsiniz bitmedende yeni survivor in haberleri gelmeye basladi. Bugun okuduguma gore yeni survivor da unluler yarisicakmis. Eger okdugum dogruysa Nihat Dogan, Pascal Nouma falan var. Dusunebiliyormusunuz Nihat casino online Dogan normalde ne kadar dalga gecilen biri, simdi bide adaya konunca nolucak acaba?:D

Acun Ilicali yi elestiren cok kisi var ama ben tebrik ediyorum cunku adamin alternatifi yok. Yani cogu kisi aman Amerika daki programi gelip burda yapiyor diyo ama Acun dan baskasida buna cesaret edip yapmiyor. Onun icin adami taslamak yerine kutlamak lazim. Evet deli para kazaniyor ama her zaman bir dengesizlik var zaten para kazanmada.

Bakalim nasil olucak yeni survivor, eger unluler olursa ve Nihat Dogan olursa bomba ustu bomba olur. :)

Yazar: CA

Bu işe nasıl basladıgımızı sizlerle burda paylasmak istiyorum. EG, CA ve OY her zamanki gibi EG nin evinde rutin çay içip napalım diye düşünürken OY yattıgı yerden ben bu blog olayı ile ilgilenmek istiyorum der ve üçü birden boyle bir fikirlerinin daha önceden konuştuklarını, “ama yaaaa yaparız bir ara” dediklerini hatırlarlar. Sonrasında EG bu sefer gercekten bu işi yapalım der ve işe koyulurlar.