Yapma Show Tv

Bugun Show Tv de ana haberi izlerken kulaklarima inanamadim. Resmen soke oldum. Yani burdan ne kadar sitemli oldugumu kac kere belli ettim bilmiyorum. Sonunda kalktigi icin cok sevindim ama kacis yok gibi. Bugun Show Tv  20 nci yilini kutluyor. Inanmasi zor cunku ne zamnlardi o oyle, siyah fon ustune show tv diye yazi cikardi. Degisik bir muzik falan.

Ama benim inanmak istemedigim sey ise Turk Mali nin 20. yil serefine tekrardan ekranlara donmesi. Cidden soke oldum, eski bolumleri yeniden yayinlamaya baslicaklarmis. Yani tam kurtulduk derken yeniden ekranlara gelmesi bide tekrar bolumleriyle inanilicak gibi degil. Show Tv bu kadarmi kotu durumda, bir Acun un yaptigi programlar var bide bu sacma bizi. Yorumlarinizi bekliyorum.

Yazar: CA

Bu işe nasıl basladıgımızı sizlerle burda paylasmak istiyorum. EG, CA ve OY her zamanki gibi EG nin evinde rutin çay içip napalım diye düşünürken OY yattıgı yerden ben bu blog olayı ile ilgilenmek istiyorum der ve üçü birden boyle bir fikirlerinin daha önceden konuştuklarını, “ama yaaaa yaparız bir ara” dediklerini hatırlarlar. Sonrasında EG bu sefer gercekten bu işi yapalım der ve işe koyulurlar.