Win7'de Vaio sürücüleri

bugunlerde özellikle günümün çok ciddi bir vakti bilgisayar karşısında geçiyor. kalktıktan sonra kahvaltımı ediyorum ve okula gittikten sonra (ki bazı günler bilgisayarımı da götürmek durumunda kalıyorum) projelerle ilgili bazı işler ya da sunumlarla ilgili bazı dosyalar için bilgisayar başına geçiyorum ve genelde gece yarılarına kadar da bilgisayar başında kalıyorum.

bugune kadar zaman zaman fark etmiş olsam da, bir sorun olduğunu düşünmemiştim ancak, sony vaio vpc-f1 serisinde windows 7″de kendisi kurulu gelen realtek high def. audio driverini silerseniz, ses kartınızdan daha iyi performans alırsınız. skype ya da herhangi başka programları ses kartı kullanılırken (müzik, video çalışırken) açtığımda sanki ses 5 kanaldan 2 kanala düşüyor ve kalitesizleşiyordu. ancak bugun sildim continueI’ve heard a few people talk about using the “Thomas Recipe” for detoxing from opiates from opiates. realtek high def. driver”ı ve windows”un kendi istediği driver”ı kurmasına izin verdim. herhangi bir sorun kalmadı.

eskiden biz driver peşinde koşardık, hangisi daha iyi, hangisi daha verimli diye. ya da bilgisayarlarımıza format atarken dikkat ederdik üreticinin verdiği cdleri kullanarak format atmaya. ama artık sanıyorum ki öyle bir dünya kalmamış. direk olarak windows 7 kuracağız ve herşeyi kendisinin ayarlamasına izin vereceğiz galiba bilgisayarımızı en verimli şekilde kullanmak için.

Yazar: Shizof

Pompacı, kardeş, eş, baba.