Uzun Bir Aradan Sonra

Bu yaziyi yazmadan birkac dakika once baktim ve 27 temmuz dan beri yazi yazmadigimi gordum. Evet, araya baya zaman girdi ama bu sure cok dolu ve kosturmacali gecti. Agustos ayinda Bozcaada da staj yaptim. Bozcaada anilarimi sonra paylasmak istiyorum. Sonra okul icin bazi isler pesinde kostuktan sonra okul basladi ve tam gaz devam ediyor. Evet hala okuyorum ama online casinos malum sona baya yaklasmis durumdayim yada ben oyle saniyorum :)

Webveze ekibide baya yogun gunler geciriyor. Okulu bitirip is hayatina baslayanlar oldu. Onlarin stressleri farkli. Aramizda okuyanlarin son seneleri oldugu icin ayri bir heyecan var. Yazilarda biraz aksamalar oldu ama webveze ekibi en kisa zamanda yeni yazilariyla eski gunlerine donucektir. Ben hazir zamanim varken birkac yazi yazip kenara atiyim:)

Herkese keyifli gunler.

Yazar: CA

Bu işe nasıl basladıgımızı sizlerle burda paylasmak istiyorum. EG, CA ve OY her zamanki gibi EG nin evinde rutin çay içip napalım diye düşünürken OY yattıgı yerden ben bu blog olayı ile ilgilenmek istiyorum der ve üçü birden boyle bir fikirlerinin daha önceden konuştuklarını, “ama yaaaa yaparız bir ara” dediklerini hatırlarlar. Sonrasında EG bu sefer gercekten bu işi yapalım der ve işe koyulurlar.