Suphe de Ekranlara Veda Ediyor

Mantar gibi turiyen dizilerimiz, teker teker ekranlara veda ediyor. Buyuk beklentiyle baslayan diger bir yapim olan “Suphe” bugun yani 10 subat gunu final bolumuyle ekranlara veda ediyor. Bir turlu beklenen reytingi alamayan dizi, erken final yaparak ekranlardan ayriliyor.Genç bir öğretmenin annesinin katilini bulmak amacıyla bir aileyle girdiği mücadeleyi anlatan dizi diğer rakipleri karşısında geri kaldi.

Sahsen hic izlemedim ama baya reklami dondu ve cok ciddi beklentisi vardi dizinin. Kadrosu kaliteli olsada, konusu ilgi cekmedi yada genelde oldugu gibi daha acili veya sacma diziler karsisinda dayanamadi. Yani boyle nereye kadar gidicek merak ediyorum. Her gecen gun yeni diziler cikiyor ama cikan dizi kadar yok olanda dizi var. Keske kaliteli ve az sayida dizimiz olsada herkes rahat etse. Boyle nereye varicaz merak ediyorum. Sizlerin gorusleri nedir bu konuda?

Yazar: CA

Bu işe nasıl basladıgımızı sizlerle burda paylasmak istiyorum. EG, CA ve OY her zamanki gibi EG nin evinde rutin çay içip napalım diye düşünürken OY yattıgı yerden ben bu blog olayı ile ilgilenmek istiyorum der ve üçü birden boyle bir fikirlerinin daha önceden konuştuklarını, “ama yaaaa yaparız bir ara” dediklerini hatırlarlar. Sonrasında EG bu sefer gercekten bu işi yapalım der ve işe koyulurlar.