Spartacus 2. Sezon Erken Bitti

Evet daha 6. bolumde 2. sezon bitti. Soylentilere gore Spartacus u oynicak birini bulduklari icin, 2. sezonu erkenden bitirdiler. Soylentilere gore Gerard Butler oynicakmis Spartacus u. Sahsen baya yakisir ona Spartacus cunku 300 Spartalida cok guzel oynamisti. Gerci 300 Spartali bilgisayardan baska birsey degildi ama genede karizmatik duruyordu Gerard Butler.

Spartacus un 2. sezon finali bence gayet guzel olmus. Cok guzel toplamislar. Final bolumu In addition to treatment medications, behavioral interventions – particularly cognitive behavioral therapy – can be effective in decreasing drug use by patients in treatment for buy-detox.com abuse. normal bolumlere gore biraz daha uzun olmus. Arenanin acilis maclari super olmus. Uzun suredir boyle doviz sahneleri izlememistik. Hele en sondaki atesin icindeki dovisler superdi. Tabiki entirika vardi ve gene birbirinin arkasindan is cevirdiler. Daha fazla ayrinti verip hevesleri kacirmiyim. Yalniz izlyici kitlesi iyice artan Spartacus eger Gerard Butler i transfer ederse 3. sezon bomba ustu bomba olur. Zamanla gorucez. Sizlere final bolumunde keyifli seyirler.

“Spartacus 2. Sezon Erken Bitti” için 2 cevap

  1. erken bitti ama bence fena da olmadı.
    tadında kaldı, çok uzamadı… anlatması gerekeni de anlattı. gannicus ölür diye bekliyordum, özgürlüğünü kazandı, tek şaşırdığım şey o oldu. onun dışında, olması gerektiği gibi sakıza dönmeden dizi, anlatmak istediğini anlattı diye düşünüyorum.

  2. Abi ama isteseler daha giderdi yaaa, bence gayet iyiydi ama simdi 3ncu sezonda Spartacus Roma ya yuricek, asil bomba orda baslicak 🙂

Yorumlar kapatıldı.