Kaliteli dizi ve film izlemek icin www.kino.to

www.kino.to sayfasinda diziler ve filmer acaip kaliteli. Ama altyazisiz tabii hepsi. Black Swan’i orda izledim. 90210 dizisini de orda izliyorum. Adinizi mailinizi soran hicbir seyi doldurmayiniz sakin. Kuzenim beni uyarmasina ragmen ben unutup doldurdum, ve sonuc olarak eve fatura geldi 🙂 102 Euro ödememi bekliyorlar. Burda bulunan bir cok arkadasimin basina ayni sey gelmis. Bir kaci korkudan ödemis , bir kaci da önemsememis. Ben cogunlugun tavsiyesine uyup hicbir ödeme yapmadim o ayri =)

Istediginiz filmi ya da diziyi secip iyi kalitede izlemek mümkün. Bir cok sinema filmini ve dizilerin hepsini bulabilirsiniz. Hangi formatta izlemek istediginizi secip izleyebiliyorsunuz. Megavideo.com sectiginizde sadece 72 dk izleyebiliyorsunuz. Sonrasinda 30 dk bekleyip izlemeye öyle devam edebiliyorsunuz. Ben Tubrload.to (DivX) seciyorum. Onu sectikten sonra asagida siyah ekrana basinca, baska bir pencere aciliyor. Ordan da DivX programini indirip istediginiz gibi bir siniri olmadan izleyebiliyorsunuz. Diger formatlari denemedigim icin bir bilgim yok maalesef. Biraz acemice anlatmis olabilirim. Siteye göz attiktan sonra belki daha aciklayici bilgiler sunarsiniz yorumlarda =) Altyazisiz izlerim diyorsaniz süper bir site 😉 Bir göz atmanizi tavsiye ediyorum. Ama dedigim gibi, cikan formlardan birini sakin doldurmayiniz!

“Kaliteli dizi ve film izlemek icin www.kino.to” için 7 cevap

  1. evet biraz karisik geldi bana baslarda ama simdi alistim ve gercekten cok kaliteli görüntü.

  2. evet bütün dizileri bulmak mümkün. Genel olarak almanca ve ingilizce filmler ve diziler. Almanca seslendirilmis olanlar daha geriden geliyor tabii, ama ingilizce olanlar tamamiyle güncel. Mesela baktim suan, Spartacus’un 3.bölümü ordada mevcut , ama iste maalsef sadece altyazisi yok. Anca bazi dizi ve filmlerde almanca altyazili var.

  3. bizim almanca isletme bölümü icin burdan film ve dizi izlemek iyi bi pratik olabilir aslinda =)

  4. yani tabi bugun icin bu faturaların türkiyede pek önemi yok. internet üzerinden yapılan işlemlerde bunu takip ederek hukuki açıdan değerlendirecek pek bir merci olmadığı için…
    ancak yarın IPV6 ile internet üzerinde kim ne yapmış, ne izlemiş, ne kadar izlemiş ve bunun ücreti ne kadar takip etmek kolaylasacak. bu sayede internet üzerinden bir ürün ya da hizmet kullanıyorsanız, adresinize gelen faturayı da ödemek durumunda kalacaksınız 😉

  5. Peki eg bizim bu dedigin teknolojiye gecmemize ne kadar var?

    Her dizinin olmasi guzel birsey.

Yorumlar kapatıldı.