Can Yücel

Sevgili Can Yücel’in mezarini yikan arkadas(lar) ,

 Ne büyük ayip degil mi Ramazan ayinda sarap dökülmesi mezarin icinden. Ne de olsa icki icmek günah ama mezar yikmak, bir ölüye saygisizlik yapmak günah degil. Sende haklisin tabii be.. Bu kadar sacmalayabildigine göre kimbilir nasil bir düsünce tarzina sahipsin. Gerci ona da sahip misin pek emin degilim..

 Siddetle kendi düsüncelerinizi diger insanlara kabul ettirmeye calisiyorsunuz ? Elinize ne gecti merak ediyorum. Bir mesaj vermek istiyorsaniz bunu düzgünce konusarak veremez miydiniz. Madem bu kadar dininize baglisiniz, acin okuyun Kuran’i orda yak yik dök mü diyor bir bakin !! Bu kadar güzel bir dini bu kadar cirkin hale getirenler sizin gibi insanlar iste.. Gerci hala yaptigininiz cok dogru oldugunu savunacaginiza eminim…

Can Yücel 12. yil dönümünde istedigi gibi anildi sevenleri tarafindan. Ama maalesef böyle üzücü bir olay yasandi iste.. Zaten gün gectikce böyle sacma sapan olaylar daha da artiyor, ortalik karisiyor. Bakalim daha neler duyacagiz sevgili Türkiyemden..

Yazar: Minho

Minho`yu karsima alip kim oldugunu sorarim oda kendini anlatir durur anlatabildigi kadariyla: Her zamanki gibi kendi halindeyken Minho , Oy tarafindan bir teklif alir yazi yazmak ve webveze`de yazar olmak istermisin diye? Yazi yazmayi sevdiginden olsa gerek cok hosuna gider ve hic düsünmeden bu teklifi kabul eder.. Bir seyleri paylasacagini , insanlarin yazdiklarini okuyacagini bilme düsüncesi ve buna katkida bulunabilme sansina eristigi icin kendini mutlu hisseder =)