Ali Sami Yen’e veda

Uzun zamandir bir hayaldi GS icin yeni bir stadyum projesi. Ne projeler yapildi, ne maketler yapildi cope atildi. Sami Yen in yanindaki likor fabrikasini alip, stadin yonunu degistiricez dendi. Yikiyoruz stadi diye Olimpiyat stadyumuna gidildi ve ne sikintilar cekildi. Ama uzun ugraslar ve beklentiler sonunda Seyrantepede 52 bin kisilik coook guzel bir stad yapildi. Gerci hala bazi eksikleri var ama artik olucak o kadar.

GS 47 yillik stadyumuna bugun suanlarda baslamis olan Beypazari Sekersporla oynadiklari macla veda ediyor. Bundan sonraki maclarina Seyrentepedeki Telekom Arenada yapicak. GS,  Sami Yen deki nice basarilarina  insallah Telekom Arena da devam edicek. Bu sezon herhalde olmaz ama onumuzdeki sezon mutlaka gidip gormek lazim. Reklamda ve haberlerdeki goruntulerde stad super duruyor.

Yazar: CA

Bu işe nasıl basladıgımızı sizlerle burda paylasmak istiyorum. EG, CA ve OY her zamanki gibi EG nin evinde rutin çay içip napalım diye düşünürken OY yattıgı yerden ben bu blog olayı ile ilgilenmek istiyorum der ve üçü birden boyle bir fikirlerinin daha önceden konuştuklarını, “ama yaaaa yaparız bir ara” dediklerini hatırlarlar. Sonrasında EG bu sefer gercekten bu işi yapalım der ve işe koyulurlar.