Sil Baştan

Sonunu merakla bekledim ama açıkcası istediğim sonu bulamadım ben. Bir gece yarısı bitirip bu mudur diye kaldım öylece. =)

Jeff 40lı yaşlarında kalp krizi geçirip ölüyor daha sonra da işte hayatını tekrar tekrar ve tekrar yaşamaya başlıyor. Yani ilginç olan yanı şöyleki , her defasında farklı bir hayat yaşıyor. Hep hatalar yapmaya devam ediyor. Tekrarcı bir hayat yaşamak istemezdim herhalde. Daha önce yaptıkların silinip gidiyor. Hooop tekrar 18 yaşında uyanıyorsun hadi bakalım tekrar bir kalp krizine kadar yine hayat mücadelesi veriyorsun. Bir zamandan sonra insanın sinirleri bozulmuyor değil =) Kitap sürükleyici aslında. Ama dediğim gibi daha farklı böyle etki bırakan bir sonuç isterdim sadece. Daha gerçekçi olabilecek bir seyler belki de.

D&R’da 1.sırada bu kitap. Okumuş olan ve farklı yorumlar katmak isteyenler varsa fena olmaz hani =) Biraz da olsa hayal kırıklığımı alır belki.

Şimdi okudugum kitap Jean – Christophe Grange’in ” Ölü Ruhlar Ormanı”. İyi bir başlangıçla şuan beni elinde tutmayı başardı.  Sonu ne olur iyi bitsin de beni şaşırtsın=) Bir dahaki yazım onunla ilgili olur muhtemelen. İyi okumalar ;)

Yazar: Minho

Minho`yu karsima alip kim oldugunu sorarim oda kendini anlatir durur anlatabildigi kadariyla: Her zamanki gibi kendi halindeyken Minho , Oy tarafindan bir teklif alir yazi yazmak ve webveze`de yazar olmak istermisin diye? Yazi yazmayi sevdiginden olsa gerek cok hosuna gider ve hic düsünmeden bu teklifi kabul eder.. Bir seyleri paylasacagini , insanlarin yazdiklarini okuyacagini bilme düsüncesi ve buna katkida bulunabilme sansina eristigi icin kendini mutlu hisseder =)