Minimüzikhol!!

Oy ile gecen gün derste Minimüzikhol ile ilgili konustuk ve Oy bir seyler yazmak istedigini söyledi bana mekan ile ilgili. Bekledim ama yazmayi unuttun herhalde Oy!? Bende konunu senden caldim ve yaziyorumm!! =))

Nargile keyfi ve bir seyler atistirdiktan  ve Kumsaatinde iyice -özellikle Rm ile benim icin- her sey bulaniklasmaya basladiktan sonra Rm`nin tavsiyesi ile Minimüzikhol`e düstü yolumuz. Cihangir tarafina cevirdik yolumuzu ve yolda güle oynaya mekana dogru gittik.  Minimüzikhol sahipleri kisaca söyle taminliyor mekani : ” Bir zamandır İstanbul’da beğendiğimiz bir iki yer dışında güncel müzik üretenlerin çıkıp müziklerini çalabilecekleri neredeyse hiç bir mekân olmadığını düşünüyorduk, sonra bir şekilde Cihangir’de bir yer bulduk ve burada afrobeat, psychedelia, post rock, exotica, reggae, hip hop, dubstep, uzay diskosu, jazz ve post punk yani aslında modern müzik adına sevdiğimiz her tarz temsil edilse iyi olur diye düşündük.  Yani burayı açma sebebimiz temel olarak yeni-eski iyi müzik dinlemek, iyi müzik yapanlarla, çalanlarla da tanışmak, arkadaşlarımızı tanıştırmak; İstanbul’da biraz hareket olsun, dışarı çıkmamıza değsin” .

Gerci Oy cok begenmis ve sevmisti mekani ama uykumuz geldi ne yapalim! =)) Kücük sevimli ve güzel bir mekan. Giris fiyatlari ise 10TL. Keyifli gecirdik bizde zamanimizi ama iste dedigim gibi uykumuz geldi Oy :P Ama söz bir daha ki sefere icme yasagi koyup kendimize müzikle ve minimüzikholde eglencemize bakmayi umuyorum :)

Gidenlerin yorumunu alayim =) Daha fazla sey yazamayacagim sanirim kelimelerim tükendi , uyumusum zaten :))

Daha fazla bilgi icin : www.minimuzikhol.com

Yazar: Minho

Minho`yu karsima alip kim oldugunu sorarim oda kendini anlatir durur anlatabildigi kadariyla: Her zamanki gibi kendi halindeyken Minho , Oy tarafindan bir teklif alir yazi yazmak ve webveze`de yazar olmak istermisin diye? Yazi yazmayi sevdiginden olsa gerek cok hosuna gider ve hic düsünmeden bu teklifi kabul eder.. Bir seyleri paylasacagini , insanlarin yazdiklarini okuyacagini bilme düsüncesi ve buna katkida bulunabilme sansina eristigi icin kendini mutlu hisseder =)