Fizy.com hizmet vermeyi durdurdu.

Evet, suan ogrenmis oldugum bir haberi sizlerle paylasmak istiyorum.

Suan Fizy kapanmis durumda. Ilk haberi gordugumde inanmakta zorluk cektim ve deneyince gordumki gercekmis. Buna inanmak gercekten zor.

Bilmeyenler icin acikliyim. Fizy muzik dinlenen bir site ve kendinize bir hesap olusturup liste yapabildiginiz ve aradiginiz sarkilari dinleyebildiginiz bir site. Sahsen Fizy ile tanismam EG ve OY sayesinde oldu. Beraber takildigimiz aksamlarda, “Yaaa abi su sarkinin adi neydi bi calsana.” dedigimiz zamanlarda Fizy en buyuk yardimcimiz ve kurtaricimizdi. Cokta guzel bir siteydi ama neden ne nicin kapatildigini bilmiyorum ama nasil bir mantikla kapattiklarini anlamaya calisiyorum suan.

Bilgisi olan varsa lutfen paylasssin, eger yeni bir gelisme olursa yada birseyler ogrenirsem sizlerle paylasirim.

Yazar: CA

Bu işe nasıl basladıgımızı sizlerle burda paylasmak istiyorum. EG, CA ve OY her zamanki gibi EG nin evinde rutin çay içip napalım diye düşünürken OY yattıgı yerden ben bu blog olayı ile ilgilenmek istiyorum der ve üçü birden boyle bir fikirlerinin daha önceden konuştuklarını, “ama yaaaa yaparız bir ara” dediklerini hatırlarlar. Sonrasında EG bu sefer gercekten bu işi yapalım der ve işe koyulurlar.