Chance Liechtenstein 2

Süper bir gün oldu 😉 7 stand 70 kisiye yakin is arayanlarla beraber herkes bütün heyecani ile gün boyunca elinden geleni yapti. Herkes standlarini kurdu. Kendine özgü afislerini asti. Bizim standimiz en sadesi ama bana göre en güzeliydi. Sabah 8.30dan 11.30 a kadar standimizla ilgilendik. 13.30da basladi bütün her sey. Tek tek butun isverenler geldi ve olay o an basladi iste =) 

Standimiz grup arkadaslarimin motivasyonu falan bugün beni gün sonunda cok mutlu etti. CV’lerimin hepsi tükendi, bir cok sirketin is verenleriyle konusma tanisma firsatimiz oldu. Standlari gezip afislerden bizleri bulup sorular sordular CV’lerimizi alip degerlendirceklerini ilgilendiklerini söylediler.  Veliaht Prensi Alois ve ekonomi bakani Martin Meyer’da katildi Chance Liechtenstein’a ve onlarlada tanisma firsati buldum. Tek tek standlari dolasip herkesle muhabbet ettiler. Süperdi! =) Gercekten inanilmaz iyi ve ilgili insanlar.  Bekledigimden daha kolay ve olumlu gecti bütün gün ve görüsmelerim. Olumlu bir sürü feedback aldim umarim en kisa zamanda bir görüsme kapabilirim bir yerden=) Kendime ait negatif önyargilarimin cogu su 3 haftada uctu gitti bile. Cok sey ögrendim ve  birer sertifika ile kalici hale geldi bu deneyim. Gercekten mükemmel firsat yaratti bizlere Chance Liechtenstein. Geriye durmadan yola devam etmek kaliyor. 😉

“Chance Liechtenstein 2” için 3 cevap

  1. Ben bıraz gec okusamda, ınsallah ıstedıgın ıs fırsatını yakalarsın Minho ama sunu soylemek ısterım cook guzel bır tecrube yasamıssın.

Yorumlar kapatıldı.