Ve Bitti

2004 yılından beri tam anlamıyla bağımlı olduğum bir gruptan bahsedeceğim size. Kim diye sorarsam beni tanıyanlar mutlaka bilirler. Tabi ki Fieber’ den bahsediyorum.

Gerçi artık dağıldı gibi bir durumla yüz yüze de olsa demo ve Myspace sayfalarında düzenli olarak takip ediyorum. Zaten bir değişiklik olduğu zaman gruptan belli kişilerin ilk haber verdiği kişilerden biriyim desem egomu tavam tavsam yeridir.Kim bular peki?!?!?

2004 yılındaki casino online ilk kadrosunda Vokalde okun Yılmaz, gitarda Golden Arrow Tattoodan tanıdığımız Utku Sunac, basgitarda Gökçe den tanıdığımız 1 numaralı ikonum aynı zamanda hocam Orhan Akın, davulda benim bir tanem canım dostum, yeşil reçeteden tanıdığımız Levent Keleş var. Roxy Müzik yarışmasından sonra Türkçe sözlü besteler yapmaya başlayan grup eleman değişiklikleri ile Vokalde Bora Yıldız, Gitarda Onur Kopuz ve basgitarda Orhan Akından olan son şeklini aldı. Davul da ise bir süreklilik sağlanmaması ayrı konu. Levent’ in yerine bu zamana kadar Kaan Alptekin ve Samuray Gökçe geldi, gitti ama hala bir sabitlik söz konusu değil. Her neyse Proje bildiğimiz üzere Orhan Akın’ ın projesi ama grup dağılmış durumda. Bora 12 Ağustos itibariyle asker, onur Altınolukta çalmaya devam ediyor, Orhan ise Gökçe’yle çalmaya devam ediyor. Eğer merak ederseniz www.myspace.com/fieberband ve www.myspace.com/orhanakin adreslerinden demoları ve Orhan”ın yeni projelerini dinleyebilirsiniz…

Yazar: CA

Bu işe nasıl basladıgımızı sizlerle burda paylasmak istiyorum. EG, CA ve OY her zamanki gibi EG nin evinde rutin çay içip napalım diye düşünürken OY yattıgı yerden ben bu blog olayı ile ilgilenmek istiyorum der ve üçü birden boyle bir fikirlerinin daha önceden konuştuklarını, “ama yaaaa yaparız bir ara” dediklerini hatırlarlar. Sonrasında EG bu sefer gercekten bu işi yapalım der ve işe koyulurlar.