Vampires!!

the-vampire-diaries-postertwilight-ringtonesTwilight serisinin 2. filmi  “Yeni Ay” da gectigimiz cuma vizyona girdi. Gitme firsati buldum , fakat 1. film ile kiyaslamak gerekirse ; ilk film daha iyiydi.  Kitabi bir kac kez elime aldim ama bir türlü okuyupta bitiremedim. Su siralar zaten vampirli filmler , diziler , kitaplar baya revacta. “The Vampire Diaries” dizisini izlemeye basladim ve 10 bölümde yayinlandi ilk sezonun. Acikcasi Twilight ezip gecti. Oyuncular olsun konu olsun daha cekici geldi bana.  Belki de film o yüzden cok iyi gelmedi bana. Edward’in yerini kolayca alabildi Damon ve Stefan ve bir cok vampir dahaa =))  Yeni ay filminde ise zaten Edward’dan cok Jacob baya bir göz önünde ister istemez =)

Ian Somerhalder , Lost dizisinde ilk olarak onu Shanon’un erkek kardesi olarak tanimistim. The Vampire Diaries’te ise  kötü vampir  Damon karakterini canlandiriyor.  Yani kisacasi benim favorim artik “Alacakaranlik” olmaktan cikti ve yerini The Vampire Diaries’e birakti. Su siralar Vampirlere sizde merak saldiysaniz tavsiye edilir 😉

“Vampires!!” için 2 cevap

  1. Twilight serisini okumuş biri olarak 2. kitabın çok sıkıcı olduğunu bildiğimden bir cacık olmayacağını hatta filme nereye fazladan edward ı ekleriz gibi düşünceyle hareket eden bi yönetmenin yazısını okuyunca iyice soğudum. Kitabın yazarının buna nasıl izin verdiğini de düşünmüyor değilim. tamamen ticari amaçla yapılmış şeyler sanırım. şuda bir gerçek 3. filmi sabırsızlıkla bekliyorum özellikle sonlarını =)

  2. benide meraklandirdin zuzu bende okicam 3.kitabini. 2.kitap okutturmadi bi türlü kendini bana, basaramadi =) ilk filmi bende begenmistim ama 2. film benide sarmadi hatta ilk yari hele hepten ölüydü.

Yorumlar kapatıldı.