Final Destination

1zqsoiwMerakimizdan yine bir son durak yapalim dedik. Gittik, arti 2,5 TL gözlükler icin verdik (Palladium) ve girdik filmimize. Gözlükler icin para veriyorsunuz ama sizin olmuyor gözlükler cikarken topluyorlar tekrardan. Bu yüzden olsa gerek itiraf ediyorum ki gözlügüde beraberimde götürdüm. =))

Neyse gelelim filmimize.. Film yine klasik, ölüm sirayla takip ediyor ve öldürüyor. Efektler , sesler falan güzel filmde. Bir grup genc , araba yarisi izlerken aralarindan birinin olaylari önceden hissetmesiyle  yine film basliyor. 3D olmasi tabii filmi daha cekici hale getiriyor. Filmi izlettiren yani 3D olmasi ve ölümlerin falan iyi kurgulanmis olmasi. 80 dakika civarinda süren kisa zaman gecirmelik bir film iste. 10 üzerinden 5.5 veririm. Keyifli seyirler..

Yazar: Minho

Minho`yu karsima alip kim oldugunu sorarim oda kendini anlatir durur anlatabildigi kadariyla: Her zamanki gibi kendi halindeyken Minho , Oy tarafindan bir teklif alir yazi yazmak ve webveze`de yazar olmak istermisin diye? Yazi yazmayi sevdiginden olsa gerek cok hosuna gider ve hic düsünmeden bu teklifi kabul eder.. Bir seyleri paylasacagini , insanlarin yazdiklarini okuyacagini bilme düsüncesi ve buna katkida bulunabilme sansina eristigi icin kendini mutlu hisseder =)