Final Destination

1zqsoiwMerakimizdan yine bir son durak yapalim dedik. Gittik, arti 2,5 TL gözlükler icin verdik (Palladium) ve girdik filmimize. Gözlükler icin para veriyorsunuz ama sizin olmuyor gözlükler cikarken topluyorlar tekrardan. Bu yüzden olsa gerek itiraf ediyorum ki gözlügüde beraberimde götürdüm. =))

Neyse gelelim filmimize.. Film yine klasik, ölüm sirayla takip ediyor ve öldürüyor. Efektler , sesler falan güzel filmde. Bir grup genc , araba yarisi izlerken aralarindan birinin olaylari önceden hissetmesiyle  yine film basliyor. 3D olmasi tabii filmi daha cekici hale getiriyor. Filmi izlettiren yani 3D olmasi ve ölümlerin falan iyi kurgulanmis olmasi. 80 dakika civarinda süren kisa zaman gecirmelik bir film iste. 10 üzerinden 5.5 veririm. Keyifli seyirler..

“Final Destination” için 3 cevap

  1. bu arada beraberimde götürdüm derken yanlis anlasilmasin , evden alip getirmedim yanimda , ordan cikista alip getirdim eve 😀 Oy `ye saygilarimla..

  2. Bende pek beğenmedim filmi sen yine 5.5 i 3D ve gözlükleri aldığın için verdin gibime geldi. Tek gerildiğim sahne kadının kuaförde olduğu ve o yılanın ağzıma kadar girmesi biraz sinirimi bozdu o kadar gerisi bomboş bir filmdi..

  3. Bos filmdi zaten ama istee diyorum yaa 3D olmasi falan bir de ölüm sahneleri .. Zaten kisa sürüyor film . Gözlükler tabiiki de benden artik ben yapcam pazarlamasini heheh =)) orda 2.5 TL ise bende 1 be Oy oda senin güzel hatrin icin 😀

Yorumlar kapatıldı.