Dragonlance efsanesinin son kitabı

yuceefendi-gokleri-ejderhalariHerkesin korktuğu Mavi Leydi Kitiara, bir ejderha küresini aramaları için üç Solamniya Şövalyesini Buzsınırı’na gönderecek bir entrikaya karışırken, rakibi Laurana da kendi kaderine doğru bir yolculuğa koyulur. Bu yolculukta Laurana, Sturm, Tasslehoff ve Flint, tehlikeli bir görev üstlenmiş üç şövalyeye katılırlar.

En çetin sınava girecek olan ise Kitiara’dır; O, Krynn üzerindeki en korkulan yerde -Dargaard Kalesi’nde- bir gece geçirmeye yemin etmiştir. O korkunç yere giden hiç kimse geri dönmemiştir. Ancak Kitiara, ya Soth ile yüzleşecek ya da Kraliçesinin ellerinde ölecektir.

Yolarkadaşları geri döndü; ama düşmanları da!

Kayıp Tarihçeler 2. Kitap raflardaki yerini aldı.Cüce derinlikleri ejderhalarınınn devamı olan kitap gene ejderha mızragı destanının en cok okunan ve cogu kez yazdıkları kitaplar new york times best seller seçilen yazarlar margaret weis ve tracy hickman tarafından yazıldı.

margaret weis ve tracy hickman bundan once ejderha mızragı destanı,efsaneler üçlemesi, ruhlar savaşı serisiyle ejderha mızragı serisinin en cok okunan kitaplarına isimlerini yazdırmışlardı.Sahsen suan kayıp tarihçiler 1. kitap olan cüce derinlikleri ejderhalarını okumaktayım ve 2. kitaba sabırsızlıkla gecmeyi bekliyorum.weis and hickman ikilisi gene güzel bir eserle karşımızda bence,genelde sürükleyici ve okuması rahat olan eserler yazdıkları için bu kitabında cok okunacagına şüphe yoktur.Laika kitap evinden çıkan 2. kitap Yüceefendi Gökleri Ejderhalarını kitapçılarda kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yazar: CA

Bu işe nasıl basladıgımızı sizlerle burda paylasmak istiyorum. EG, CA ve OY her zamanki gibi EG nin evinde rutin çay içip napalım diye düşünürken OY yattıgı yerden ben bu blog olayı ile ilgilenmek istiyorum der ve üçü birden boyle bir fikirlerinin daha önceden konuştuklarını, “ama yaaaa yaparız bir ara” dediklerini hatırlarlar. Sonrasında EG bu sefer gercekten bu işi yapalım der ve işe koyulurlar.